Links

De stichting partnersteden Almere werkt samen met verschillende organisaties op onder andere het gebied van sport, cultuur en onderwijs. Deze worden hier vermeld.

Cultuur
*

Media
* Almere Deze Week - www.almeredezeweek.nl
* Almere Dichtbij - www.almeredichtbij.nl
* Omroep Flevoland - www.omroepflevoland.nl
* Omroep Almere - www.omroepalmere.nl

Onderwijs
* Oostvaarders College - www.ovc.nl
* OSG De Meergronden - www.meergronden.nl
* ROC Flevoland - www.rocflevoland.nl

Partner- & vriendschapssteden
* Aalborg (Denemarken) - www.aalborg.dk
* Haapsalu (Estland) - www.haapsalu.ee
* Lancaster (Engeland - www.lancaster.gov.uk
* Milton Keynes (Engeland)- www.milton-keynes.gov.uk
* Rathenow (Duitsland) - www.rathenow.de
* Rendsburg (Duitsland) - www.rendsburg.de
* Växjö (Zweden) - www.vaxjo.se

Sportorganisaties
* Jugendspiele Rendsburg - www.jugendspiele-rd.de
* SIFA (Aalborg) - www.sifa.dk
* Ungdomslegene I Aalborg - www.ulaalborg.dk

Sportverenigingen
* Atletiekver. Almere '81 - www.almere81.nl
* Badmintonver. Almere - www.bvalmere.nl
* Basketbalvereniging Almere Pioneers - www.almerepioneers.nl
* Golfclub Almeerderhout - www.almeerderhout.nl
* Handbalver. HAVAS - www.handbalvereniginghavas.nl
* Handbalver. Najaden - www.najaden.nl
* Handboogschutterij Almere - www.handboogschutterijalmere.nl
* Roeivereniging Pampus - www.rvpampus.nl
* St. Judovrienden Almere - www.judovriendenalmere.nl
* Tafeltennisver. Almeerspin - www.almeerspin.nl
* Tenniscollege Flevoland - www.tenniscollegeflevoland.nl
* Voetbalver. ASC Waterwijk - www.waterwijk.nl
* Zwemver. De Aalscholver - www.aalscholver.com
* Zwemver. Watervrienden Almere - www.watervriendenalmere.nl